Sitemize Hosgeldiniz.
Hakkımızda
DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

         Hizmetlerimizde profesyonel kadromuz ile Çağımızın gerektirdiği en son teknolojileri yakından takip edip müşterilerimize proje bazında sunum yaparak satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Isıtma-soğutma-Fotovoltaik Solar Sistemleri Katı Yakıtlı Kalorifer Kazan Elektronik Kart Tamiri ve Güvenlik Sistemleri alanında  yaptığımız faaliyetler başta Ankara olmak üzere yurdumuzun çeşitli illerinde yapılmaktadır. Ayrıca müşterilerimizden gelen cazip fikirlere açık olup gereken değerlendirmeleri yapmaktayız. Firmamız ısıtma, soğutma, Elektrik-Elektronik  ve tüm mekanik alanında emin adımlarla hızlı ve kontrollü şekilde siz sayın müşterilerimizle ilerlemeye devam edecektir. Firmamız mekanik tesisat konusunda yılların tecrübesi, teknik bilgi ve alt yapısıyla her türlü projeyi başarılı bir şekilde tamamlamış ve tamamlamaya devam etmektedir.

         Başkent Solar Enerji Sistemleri, gerek mühendislik firmaları gerekse doğrudan müşteriler tarafından gönderilen projeler üzerinde titizlikle çalışmakta, ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlere yönelik uygulamaları sorunsuz  bir şekilde teslim etmektedir.

           Çalışmalarımız İnsan odaklı olup personelimizdeki yüksek ahlaki ve vicdani değerlerle yaptığımız işlerde, müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır.

            Firmamız Yılların vermiş olduğu tecrübeyle Siz değerli Müşterilerimize en çabuk ve en verimli bir şekilde hizmet vermeye düstur edinmiştir.

Saygılarımızla.
İade
Fatura karşılığında satmış olduğumuz ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır. Süresi içinde arızalanan ürünler yetkili servislerde onarımı yapılır.
HAKKIMIZDA
DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ          Hizmetlerimizde profesyonel kadromuz ile Çağımızın gerektirdiği en son teknolojileri yakından takip edip müşterilerimize proje bazında sunum yaparak satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Isıtma-soğutma-Fotovoltai ...
DETAY
BİZE ULAŞIN
⊙ Samiefendi Caddesi no:19/A Onkoloji Hastanesi Altı Demetevler/Yenimahalle/Ankara
⊙ 0 (542) 820 06 07
⊙ 0 (542) 820 06 07
⊙ 0 (542) 820 06 07 Whatsapp
⊙ 0 (542) 820 06 07
⊙ info@baskentsolarenerji.com
www.BaskentSolarEnerji.com